utorok 17. januára 2012

Nenechajte si ujsť: Fantastický rok 2012 na Little Ramblings

Viem, že ma teraz budete neznášať, ale vezmem na seba to riziko a skromne vám oznamujem, že som dnes dorazila poslednú skúšku a mám pred sebou neuveriteľný MESIAC nechodenia do školy, neučenia sa, nevstávania skoro ráno a hlavne MESIAC ničím nerušeného čítania a blogovania.

A hneď ho začínam týmto nanajvýš úbohým (úbohým v zmysle dĺžky, nie obsahu - aby sa so mnou Luu neprestala kamarátiť :D)  článkom, ale bohužiaľ sa ešte stále nachádzam na internáte v Brne kde neexistuje niečo ako vysokorýchlostný internet, namiesto toho je spojenie so svetom poháňané čisto silou vôle tu ubytovaných študentov. Čiže dnes len tak, stroho a hneď čo zajtra dorazím domov a trochu sa znormalizujem tak postnem niečo úžasné alebo aspoň niečo, čo bude mať viac pekných obrázkov.Ešte stále to niekto číta? Keď hej, tak vám chcem dať do pozornosti Luuin blog Little Ramblings a Luuin megaprojekt (asi prvá vec, čo si skutočne zaslúži nazývať sa projektom) FANTASTICKÝ ROK 2012. Každý mesiac je venovaný nejakému tématickému celku, od víl a anjelov cez upírov až po historické knihy či horory. A čo je úplne najlepšie? Že sa tam čas-od času objaví aj môj článok! Nie, nie, robím si srandu. To najlepšie sú mesačné súťaže, moje články sú až druhé najlepšie.

A teraz vážne, počas celého roka 2012 si na Little Ramblings nájdete okrem súťaží a hosťovských článkov aj plno skvelých recenzií a lá Luu, článkov, ktoré vám povedia niečo viac o vašich obľúbených YA žánroch, videá a iné úžasné veci.

Henten obrázok vyššie je mimochodom dôkaz, že zázraky sa dejú. Dostala som ho sem v pote tváre a myslím, že zajtra kvôli tomu budem spať o hodinu dlhšie aby som načerpala stratenú energiu. 3 komentáre:

 1. ty si už skončila??? 8( závidím!!!! 8DDD lubi sa mi tvoje opisanie internatneho internetu 8DDD aspon ze uz teraz mas cas...8)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mne sa zas páči tvoje slovné spojenie internátny internet :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Stav sa, že si ten Fantastický rok ujsť nenechám :D
  A bez debaty, to najlepšie sú hosťovské články ;D

  OdpovedaťOdstrániť