utorok 14. februára 2012

Lov sa začína! (Poďte s nami súťažiť)

Lebo je dnes Valentína a lebo vás máme radi, pripravili sme si pre vás s mojimi spolublogerkami netradičnú súťaž o tradične skvelé ceny. Pri jej zdolávaní budete musieť zapojiť svoje mozgové závity, využiť všetky vaše dostupné znalosti o knihách, o ktorých sa na našich blogoch píše a v neposlednom rade precvičiť svoju vynaliezavosť.

Predstavujeme vám:Na rozdiel od Bellatrix, my nebudeme poľovať na Harryho, ale na súťažné formuláre, ktoré vám pomôžu vyhrať jednu (alebo aj viac) z úžasných cien. Čakajú vás 2 týždne plné indícií a zábavy na ktorých konci môžete vyhrať nasledujúce knihy:
Kam ďalej s touto informáciou? V prvom rade navštívte Saškin blog, kde sa dozviete všetky potrebné veci, vrátane pravidiel. Ak niečomu nebudete rozumieť, nebojte sa zanechať komentár. V druhom rade vám veľmi silno odporúčam nasledovať naše Knižné ÚSB na FACEBOOKU, kde sa každý deň dozviete, na ktorom blogu sa odštartuje denný lov. Dúfam, že počas súťaženia si užijete minimálne toľko zábavy, koľko sme si užili my, keď sme pre vás vymýšľali indície :)

Lovu zdar!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára