pondelok 10. decembra 2012

Kurz Upírskej akadémie: Rané umenie doby upírskej (prezentácia vizuálnych diel)

Dnes vás vrámci vašej cesty k získaniu titulu na Upírskej akadémii čaká trochu príjemnejšia a oddychovejšia lekcia. O tom, že táto séria je jednou z najlepších, ktoré vám súčasná knižná young adult scéna môže ponúknuť, totiž nesvedčia len vysoké hodnotenia, či odkúpenie práv na sfilmovanie, ale aj množstvo fanartov od talentovaných fanúšikov. A práve tie si teraz môžete prezrieť v našej vizuálnej prezentácii umeleckých diel. Ako si čitatelia predstavujú Rose, Lissu či Dimitriho? Umelkyňa: kakao-bean
Názov diela: Priateľstvo
Umelkyňa: irisrose13
Názov diela: Ukraduntý moment
Umelkyňa: Nurix
Názov diela: OutsiderUmelkyňa: Tiegan
Názov diela: Keď sa tréning vymkne z rúkUmelkyňa: jeminabox
Názov diela: Oheň a duchUmelkyňa: ryoko
Názov diela: Mangakadémia
Umelkyňa: Emma Vieceli
Názov diela: Koláž z oficiálneho komiksu

5 komentárov:

 1. hneď prvé dielo je dokonalé!:)úplne som sa do neho zamilovala, krásne je to spravené

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hej, to prvé dielo je nádherné a mne sa tiež páči aj to Oheň a duch. Úžasne to tam je vystihnuté.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. It's not my first time to pay a quick visit this web site, i am visiting this web page dailly and obtain pleasant data from here daily.

  Review my web blog: youtube kommentarer

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovedaťOdstrániť