piatok 13. apríla 2012

200 NASLEDOVATEĽSKÁ SÚŤAŽ: Vyhraj NAPRIEČ VESMÍROM!

Konečne je tu súťaž, ktorú sľubujem už niekoľko dní :) Ako poďakovanie za to, že ste takí úžasní a že práve vďaka vám môj blog dosiahol počas veľkonočných sviatkov krásnych 200 nasledovateľov, vám dávam možnosť vyhrať peknú knižnú cenu spolu s menším bonusom.

O čo sa súťaží? O toto! :


Jeden šťastlivec získa knihu NAPRIEČ VESMÍROM spolu so záložkou a kartou, ktorá je podpísaná priamo autorkou knihy - Beth Revisovou.

A tu je dôkaz namiesto sľubov:17 ročná Amy sprevádza svojich rodičov v zmrazenom stave na palube vesmírnej lode Pamodaj a očakáva, že sa zobudí na novej planéte, 300 rokov v budúcnosti. Nikdy si ani nepredstavovala, že svoj zamrazený spánok ukončí o 50 rokov skôr a že bude sotená do úplne nového sveta vesmírnych lodí, ktoré si žijú podľa svojich vlastných pravidiel. Amy si rýchlo uvedomí, že jej prebudenie nebola len obyčajná počítačová chyba. Niekto-jeden z niekoľkých tisíc obyvateľov vesmírnej lode sa ju pokúsil zabiť. A ak Amy včas niečo nevymyslí, jej rodičia sú na rade. Teraz musí Amy rýchlo odhaliť skryté tajomstvá Pamodaja. Avšak z jej dlhého listu podozrivých je dôležitá len jedna osoba: Starší, budúci vodca vesmírnej lode a láska, o ktorej si nikdy nemyslela, že príde. 

 Tentokrát som si na vás pre vstup do súťaže prichystala niečo iné, možno na prvý pohľad trochu zložitejšie než bežné vypĺňanie formuláru ale v skutočnosti vám to naozaj mnoho vecí uľahčí a urýchli. Ak by ste mali akékoľvek problémy s vypĺňaním, dajte mi to prosím vedieť do komentárov.  Ak vám to väčšine nebude vyhovovať, tak sa vrátim k starým dobrým formulárom :)
 • na začiatok sa musíte prihlásiť - buď pomocou vášho účtu na Facebooku alebo si zvoľte druhú možnosť a vyplňte vaše meno/prezývku a mailovú adresu
 • aby ste mohli pokračovať ďalej, musíte nasledovať môj blog prostredníctvom Google Friend Connect. Kliknite na "Do it!" a zobrazia sa vám inštrukcie. Nakoniec nezabudnite stlačiť zelené ENTER
 • podobne postupujte u zvyšných dvoch krokoch, ktoré sa vám odomknú po splnení prvého
 • prvý krok (nasledovanie blogu) je POVINNÝ - je to predsa len nasledovateľská súťaž - ďalšie dva kroky sú voliteľné. Môžete teda získať minimálne 1 a maximálne 3 vstupy. 
 • Ak sa chcete presvedčiť, že vaše vstupy boli zarátané, môžete kliknúť na "WHO ENTERED?" a ak sa tam uvidíte, tak ste tam :)

a Rafflecopter giveaway A to je všetko :) Súťaž je pre všetkých nasledovateľov zo Slovenska aj Česka a trvá od dnes (13.4) do 5.5.2012. Veľa šťastia!

11 komentárov:

 1. Thanks for giveaway.x) Zapojená, budem si držať palce.:D A k nasledovateľom samozrejme gratulujem, zaslúžiš si ich aj viac.^^
  Inak toto mi vyhovuje oveľa viac, než bežné formuláre, je to o hodne rýchlejšie, aj keď ma to zo začiatku na zahraničných blogoch šokovalo.:DD

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to by ma zaujímalo, ako si sa k tomu podpisu dostala!:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vyhrala som celý swag - záložky a iné podpísané veci asi pred rokom alebo tak nejako :)

   Odstrániť
 3. Ďakujem za súťaž. Máš moc pekný blog :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jej, slibovaná výhra z chvástačky :).
  Moc děkujeme Judit! Přeju ti stále více následovatelů i čtenářů a ať se ti v blogování daří :).

  OdpovedaťOdstrániť
 5. úžasné! 8D páči sa mi táto forma 8) a super knižka 8)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Gratuluji dvoustovce! :) a děkuji za tuto skvělou giveaway! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. souhlas, tahle forma je lepší než formulář. :)) thanks za giveaway a gratuluju. x))

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ďakujeeem za komenty! Ste super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Díky za skvělou giveaway a gratuluju! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Gratulujem k nasledovateľom!
  Ako sme sa zhodli, obaja máme na blogu giveway :)
  a trochu oneskorene: určite urob chvastačkovské video aj nabudúce :)

  OdpovedaťOdstrániť