utorok 9. októbra 2012

Linkni si súťaž! (Október 2012)

Ahojte, nie som si úplne istá, či niekto robí niečo podobné a nerada by som sa niekomu miešala do kapusty, ale napadlo ma, že by som každý mesiac zverejnila post, kde by ste mohli nahádzať odkazy na rôzne súťaže usporiadané na vašom blogu. Aby sme to mali pekne na kôpke, aby sa k našim súťažiam dostalo čo najviac ľudí a aby naopak našim čitateľom nič neušlo. Ako to bude fungovať:
 • Vždy na začiatku mesiaca uverejním linkovač (viď nižšie), kde si môžete pridať odkaz na svoju súťaž. 
 • Následne vystavím odkaz na post niekde na viditeľnom mieste na mojom blogu (pokojne to môžete urobiť aj vy) kde sa zdrží po celý mesiac, až kým nenahodím nový linkovač. Rovnako môžete na post odkázať aj na vašich FB stránkach a pod. aby sa nám to podarilo čo najviac prepojiť
 • Do linkovača uveďte nasledujúce informácie: Vašu prezývku a názov blogu (v tvare: prezývka@názov blogu), názov súťaže (môže ale nemusí byť uvedená presná výhra - napr. Veľká nasledovateľská súťaž alebo Súťaž o Mesto kostí, nechávam to na vás), či je pre Čechov (CZ), Slovákov (SK) alebo aj aj (CZ/SK). Všetko to pôjde do tej DRUHEJ kolonky (snáď sa zmestíme)
 • príklad formátu: Judit@My Alternative World of Books: Súťaž o Mesto kostí (SK)
 • Ak to vyslovene nebude niekomu vadiť (o čom ale pochybujem), tak môžete nahadzovať linky aj na súťaže, ktoré vypátrate na cudzom blogu. 

Ešte by som chcela upozorniť, že s týmto linkovačom narábam prvýkrát a nie som si istá, či som zvolila dobré nastavenia. Preto ak vám niečo nepôjde, bude to od vás pýtať, aby ste zadali nejaké idiotiny a nebudete mať šajnu aké, tak to prosím napíšte do komentárov a ja čím skôr zmením nastavenia aby to šlo.

A tu už je linkovač:

3 komentáre:

 1. Dobrý nápad!:)
  Viděla jsem to na nějakém zahraničním blogu, ale to se není co divit :D amíci mají přece všechno!:)
  Ale u nás to chybělo;) Takže palec nahoru !! :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. pravdu vravíš :) nejdem sa tváriť, že som zožrala všetku originálnosť sveta, nápad mám z amerických blogov ale tiež som si povedala, že by sa to tu aj celkom zišlo :)

   Odstrániť