piatok 12. októbra 2012

Všimnite si: Cat Clarke - Undone

Viete čo je nové? Začala som písať diplomkuuu! Tiež si myslím, že dosť neskoro, ale ide mi to, som na seba hrdá a snažím sa využiť každú sekundu, kedy sa mi chce. Pretože dĺžka môjho nadšenia sa počíta jedine na sekundy. 

Dnes som taká veľmi praktická, a keďže som sa už napísala iných vecí, plus sme spolu s mojimi spolublogerkami vytvorili tento skvelý album plný tých najhorúcejších informácií o knižných vydaniach, vybrala som si do tejto rubriky knihu s extra krátkou anotkou na prekladanie. Ale nielen preto som si ju vybrala, veď posúďte sami:

Čo povedala anotácia:

Jem Halliday je zamilovaná do svojho najlepšieho kamaráta, ktorý je homosexuál. Vôbec nie ideálna situácia, no pomaly sa s tým učí žiť. 
Potom sa však stane čosi nevýslovné. Kaiovo tajomstvo je vyzradené online...a on sa rozhodne zabiť. 
Jem vie, že nič, čo povie alebo urobí, ho už nevráti späť. Aj tak však chce zistiť, kto to má všetko na svedomí. A dotyčných plánuje zničiť. 
Príbeh lásky, odplaty a zrady od autorky bestselleru Entangled. 

Čo som povedala ja:

NEMÁM rada knihy, kde ľudia umierajú a už vôbec nemám rada knihy, kde ľudia umierajú hneď a začiatku. Ale Cat Clarke je taká...divná. Že v podstate nepíše nič úžasné ale je to vlastne dosť úžasné. Keď sa tak spätne na to pozriete. Teda aspoň Entangled bolo. Torn som nečítala ale čítala Luu a jej sa to páčilo a čo sa páči Luu...to minimálne stojí za prečítanie. Okrem toho Cat je jedna z tých, čo má dobre obálky a zároveň nie hnoj vo vnútri, takže možno z tejto samovražednej literárnej depky bude aj niečo fakt zaujímavé. 

5 komentárov:

 1. tak anotka vyzerá naozaj zaujímavo 8D

  prajem veľa šťastia k diplomovke 8) keď to budeš písať tak dobre ako tvoje recenzie, tak ťa bude komisia prosiť, aby si im to pár krát prečítala 8)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Obálka i anotace vypadají zajímavě. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tá anotácia znie fakt super... to si musím prečítať:d

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tiež nemám rada knihy, kde ľudia umierajú. Tá depresia je nepríjemná. Ale všetky tri knihy vyzerajú zaujímavo.

  PS: Veľa šťastia s písaním diplomovky. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. cat clarke...myslim, ze viem ake knihy budem dalej hladat :-D

  OdpovedaťOdstrániť