štvrtok 29. novembra 2012

Kurz Upírskej akadémie: Čítanie s porozumením

Dnes vás v rámci nášho upírskeho rýchlokurzu čaká rovno dvojitá dávka lekcií! Namiesto faktov a informácií vás však tentokrát s Triss zahĺtime hneď niekoľkými exkluzívnymi odhaleniami. Ste pripravení? Dnešok totiž nebude náročný na rozmýšľanie ale na zachovanie kľudu a rozvahy. Pretože to, čo o chvíľu uvidíte, môže zapríčiniť trochu ťažšie ovládateľné výbuchy nadšenia. Ale pekne poporiadku.

Mne a môjmu blogu bola pridelená lekcia s názvom Čítanie s porozumením. A čo budete čítať? No predsa UKÁŽKU Z KNIHY UPÍRSKA AKADÉMIA, čo ste si mysleli? :)
Ach...až sem počujem tie výdychy plné úľavy. Na vašom mieste sa ale dopredu z voľnej hodiny rozhodne neradujem. Čítanie úryvku z jednej z najúžasnejších kníh na svete sa možno nezdá ako obrovská drina, ale verte mi, počas záverečného skúšania si budete vravieť čosi celkom iné. Nikdy totiž neviete, kde môžete nájsť odpoveď na jednu z testových otázok...


Ja viem, ja viem, takto vás strašiť. Robím si však len svoju prácu. Ale medzi štyrmi (stami) očí: Čítať hoci len jednu kapitolu z Upírskej akadémie v ÚŽASNOM slovenskom preklade je skôr obrovské privilégium, než veľká nuda. Takže na čo čakáte? Môžete sa pustiť do čítania...ehm...študovania :)

Upirska Akademia 1 Copy

Po skončení tejto lekcie sa prosím disciplinovane presuňte na blog Fragile Things of Triss, kde vás čaká zaujímavá Vizuálna prezentácia. A keď vravím zaujímavá, myslím tým absolútne očarujúca.


1 komentár:

  1. už podľa ukážky si dovoľujem vyhlásiť, že sa mi preklad fakt páči a že je super :D už sa teším na rereading v slovenčine =)

    OdpovedaťOdstrániť