piatok 23. novembra 2012

Vyštudujte Upírsku Akadémiu za 3 týždne!


Pripravili sme si pre vás exkluzívny seminár, ktorý vás prevedie svetom Upírskej akadémie v zhustenej výučbe.
Prostredníctvom prednášok, seminárov a interaktívnych cvičení, ktoré vás pripravia na záverečnú skúšku, môžete zmaturovať na výberovej škole pre upírsku šľachtu. Kurzom vás budú sprevádzať naslovovzaté odborníčky na upírsku tematiku Triss a Judit.

Výučba bude prebiehať každý pondelok a štvrtok po dobu 3 týždňov. Začíname už 26.11. úvodnou prednáškou na tému Prečo je Upírska Akadémia lepšia než ostatné série.

Ďalej budú lekcie pokračovať podľa nasledovného harmonogramu:

štvrtok 29.11. Čítanie s porozumením a vizuálna prezentácia (Triss a Judit)
pondelok 3.12. Kto je kto? (osobnosti novodobého upírskeho sveta) (Judit)
streda 5.12. vychádza učebnica: MEAD, R. Upírska Akadémia. Bratislava : Slovart, 2012. 
štvrtok 6.12. Kde je kto? (seminár spojený s geografickým minimom) (Triss)
pondelok 10.12. Rané umenie doby upírskej (prezentácia vizuálnych diel) Judit)
štvrtok 13.12. Kolokvium na tému medzinárodnej obálkovej rôznorodosti (Triss a Judit)
pondelok 17.12. Záverečný test 
štvrtok 20.12. Uzatvorenie kurzu a slávnostné vyhlásenie najlepších absolventov 

Na záver prajeme študentom veľa pevných nervov, bystrú myseľ pri učení a nezaspite na prvú prednášku!


13 komentárov:

 1. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ďalší brutálny nápad!Už sa teším =)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sú prednášky prístupné aj pre tých, ktorí si UA sériou prešli už niekoľkokrát? :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To mi povedz ty, či ma prijmete medzi seba :D Ja budem len rada. Uvítam každú príležitosť, ktorá by znamenala opäť sa vrátiť k UA bez toho, aby som vypadala ako totálny cvok. :D Ale čo narobím, keď je to také dobré, však? ;)

   Odstrániť
 3. no... ja som upírsku akadémiu ešte nečítala, takže ani nezačnem, ale pôjdem rovno študovať :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To zní skvěle! :D Tak na tohle jsem vážně zvědavá. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. boha ja vás dve milujem!!! vy dve máte také úžasné nápady, že raz keď bude slávne tak budem všade rozhlasovať že som vás poznala už predtým a že to že ste úžasné som vedela dávno od začiatku. A budem vás nútiť sa so mnou fotiť a tie fotky budem vešať všade a vy sa mi na ne budete podpisovať aby všetci videli že neklamem!
  (tak a teraz keď som vás tak vychválila očakávam že niečo dostanem! :D :D :D)
  a inak niekedy by ste aspoň kúsoček z tých nápadov mohli požičať aj mne :P

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a nechceš mi povedať, drahá, ako konkrétne sa máme presláviť? Knihomoľky nie sú IN :D
   ale ďakujeme samozrejme a posielam ti tisíc cmukov, tisíc hugov a iné nechutne presladené záležitosti, tak, ako to máš rada :)

   Odstrániť
 6. Miluji vše, co týká mé milované VA, takže opravdu tleskám za skvělý nápad a už se nedočkavě těším. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Už sa neviem dočkať tej konečnej skúšky... Táto séria patrí medzi moje obľúbené preto som nesmierne nadšená, že práve na ňu ste toto pripravili...
  PS: Na tie skúšky sa ako budem môcť dostať?

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovedaťOdstrániť