utorok 17. mája 2011

Breaking News- Jace soon to be announced???

Alebo aspoň dúfajme, že čoskoro bude oznámený. Máme už totiž 3 finalistov, ktorí momentálne skúšajú scény s Lily Collins aby sa zistila najlepšia chémia. Bohužiaľ, ani jeden z nich nie je Alex Pettyfer. A mne minimálne jeden vyslovene prekáža (napoviem, že v istom filme nosil umelé tesáky...)
Nie je to síce oficiálne potvrdená správa (a ani nebude, kým nevyberú jedného z nich), ale vyhlásenie takzvaných "frontmanov" nie je vo filmovom svete ničím výnimočným. Častokrát tesne pred oznámením kastingu vypustia von niekoľko najhorúcejších mien a väčšinou je to práve jedno z tých mien, ktoré sa o pár mesiacov objaví v záverečných titulkoch filmu.

Tentokrát sú naši frontmani títo traja blondiaci:


Zľava doprava: Jamie Campbell Bower (známy z filmov Twilight, Harry Potter či televíznej série Camelot), Ed Speelers (známy z filmu Eragon) a nováčik Leebo Freeman (radšej si ho negooglite, varujem vás).


Takže...ehm....čo na to hovoríte?

*UPDATE: Aby som znovu nešírila paniku, áno, títo traja mladíci sú v úzkom výberovom konaní, no je pravdepodobné, že sa v ňom spolu s nimi nachádzajú ešte aspoň 2 ľudia. Tým pádom ani Alex nemusí byť 100% von z hry. Cassandra sa dokonca vyjadrila, že jeho definitívne vyradenie z kastingu je v tejto chvíli veľmi nepravdepodobné. Tiež ešte povedala, že kasting na Jaca sa nachádza v poslednej fáze a že traja vyššie zmienení naozaj minulý týždeň skúšali s Lily a naozaj sú zvažovaní ako možný Jacovia. NIE JE VŠAK 100% ISTÉ, ŽE TO BUDE JEDEN Z NICH.
Hlavná správa dnešného dňa je to, že konečne sa veci pohli a už čoskoro by sme sa KONEČNE mohli dozvedieť to, na čo všetci tak netrpezlivo čakáme.

11 komentárov:

 1. velmi, velmi dufam, ze nevyberu ani jedneho z tychto adeptov... leebo mi je vrcholne nesympaticky, ed na mna posobi ako chlapec od susedov a jamie... ech... ozaj verim, ze vyberu niekoho ineho, lebo v ani jednom nevidim jacea... teraz by bol najistejsou volbou alex podla mna :D aj sexi, aj cute..

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jako nejmenší zlo bych volila toho prostředního. Bowera nemám ráda a toho třetího jsem si vygooglila. (mluví za vše)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zdieľam vaše "nadšenie" dievčatá.

  Mish@: tiež som zatiaľ za Eda ale to asi len zato, že som ho nevidela hrať. Vraj je príšerný herec...Ešte stále je tu šanca, že to nebude ani jeden z nich. Treba sa jej držať...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ježkovi voči... :D jediný z těhlech tří přichází v úvahu Ed - toho jsem měla ráda i v Eragonovi... o těch ostatních dvou nemluvím... :/ Ale myslím si, že nás ještě něčím překvapí - nemohou přece všechno vykecat... :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. A koho že vlastně v to Eragonovi hrál? Doufám že ne Eragona, musela bych si připadat jako pablb:D

  Judit: Opravdu budeme muset doufat, já doufám hlavně v Alexe, do té role by mi opravdu pasoval. No uvidíme co na nás vymyslí...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pfff... no ti jsou děsný :D:D... tedy jako nejlepší je Ed Speelers, ale třeba ten Leebo? bože můj :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. CC práveže povedala, že je veľmi nepravdepodobné, že ho bude hrať Alex. x(((( http://twitter.com/#!/cassieclare/status/70391240050479104
  x(

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ivana: Tak....to už je problém. Ale aj tak dík za info.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. No, ak to bude ten posledný......radšej to ani nebudem pozerať..

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Dobře...z Bowera uděláme Aleca a z Freemana Magnuse. A ten uprostřed může bejt třeba Eric. Tak Alexi, kde jsi?

  OdpovedaťOdstrániť