INFORMÁCIE PRE VYDAVATEĽOV A AUTOROV

Tento blog vznikol za účelom pomôcť rozšíriť povedomie o knihách žánru "young adult" (YA). Je to miesto, kde vyjadrujem svoje názory prevažne na knihy pre mládež, miesto, kde sa s čitateľmi delím o novinky zo sveta kníh a odporúčam im stále nové a nové knižné tituly.

A máte záujem o to, aby som prečítala a zrecenzovala niektorú z Vami vydaných kníh, kontaktujte ma, prosím, na mailovej adrese uvedenej nižšie. Ako výmenu za zaslanie recenzného výtlačku ponúkam napísanie úprimnej recenzie a jej zverejnenie na tomto blogu spolu s odkazom na Vaše vydavateľstvo.
Nemôžem Vám zaručiť vysoké hodnotenie recenzovanej knihy, avšak zaručujem objektívnosť a ochotu podať svoj názor v neurážlivej a (dúfam) profesionálnej forme.

Som prístupná aj iným potenciálnym druhom spolupráce, ako je napríklad hosťovanie súťaže, rôzne promo akcie pre Vašu knihu, autorské rozhovory a pod.
Ak máte záujem, môžete mi zaslať informácie o pripravovaných tituloch (vrámci žánru, ktorý recenzujem) a ja tieto informácie podám ďalej.
Na požiadanie Vám tiež môžem zaslať štatistiku návštev tohto blogu.

Druhy recenzovaných kníh: 

U kníh pre mládež si, čo sa týka žánru, nekladiem žiadne podmienky, prednosť však dávam knihám pre mládež s paranormálnou tématikou (upíri, vlkolaci, anjeli, čarodejnice...) a fantasy knihám. Výnimky môžem urobiť aj v prípade kníh pre dospelých, ak svojim námetom, obsahom alebo obálkou nebudú pohoršovať mladých čitateľov, ktorí tvoria najväčšie percento mojich návštevníkov. Ak sa však bude jednať o knihy pre dospelých, poprosím aby boli paranormálneho charakteru.
Podrobnejší obraz o mnou preferovaných žánroch si urobíte, ak si prezriete zoznam mojich recenzií, umiestnených na pravej lište blogu.

Pri písaní recenzií používam oficiálne anotácie ku knihám ak sú k dispozícii, v opačnom prípade si ich prekladám zo zahraničných zdrojov.
Svoje recenzie som ochotná zverejniť aj inde, než na svojom blogu, nechávam to na vzájomnú dohodu.

Ak máte akékoľvek otázky alebo by ste ma chceli kontaktovať, použite nasledujúcu adresu:

myalternativeworld@gmail.com

Judit