ORIENTAČNÁ "TABUĽA"

Práve sa nachádzate na veľmi dôležitej stránke, ktorá vám pomôže trochu sa tu zorientovať.

V prvom rade by som vás chcela upozorniť na asi najdôležitejšiu vec na celom tomto blog, ktorú nájdete na pravej lište hneď na vrchu (nad ikonou Bux4You) a ktorá má názov VYHĽADÁVAŤ V TOMTO BLOGU. Málo ľudí to zvykne používať, ale toto šikovné zariadenie vám po zadaní určitého názvu vyhľadá všetky články, v ktorých bol tento názov použitý. Ak teda hľadáte nejakú knihu, autora a pod., odporúčam ísť touto cestou. Ak však dáte vyhľadávať slovo "kniha", asi si veľmi nepomôžete. If you know what I mean...

Ak by ste sa chceli dozvedieť, aké knihy vyjdu v budúcnosti, dátumy ich vydaní či niečo bližšie o ich obsahu, presuňte sa do sekcie KEDY TO VYCHÁDZA?, ktorá býva pravidelne aktualizovaná a dopĺňaná o nové tituly.

V prípade, že máte záujem prečítať si recenzie, celý zoznam v abecednom poradí nájdete NA TOMTO MIESTE.

Ak ste vydavateľ, autor alebo inak pracujete v knižnom biznise a mali by ste záujem o spoluprácu so mnou a mojim blogom, poprosím vás, aby ste si najprv prečítali INFORMÁCIE PRE VYDAVATEĽOV A AUTOROV.

Ak ste bloger a máte záujem o spriatelenie (teda v podstate o to, aby som link na váš blog dala na môj blogroll), uistite sa prosím, že váš blog je plne funkčný a pravidelne aktualizovaný minimálne 3 mesiace. Potom ma môžete kontaktovať na mojej mailovej adrese.

Ak na mňa máte krátku otázku alebo pripomienku a chcete na ňu čo najrýchlejšiu reakciu, odporúčam použiť ODKAZOVAČ na pravej lište. V ostatných prípadoch mi zasielajte mail na myalternativeworld(zavináč)gmail(bodka)com. 


Užitočné články:


Všetko o Bookdepository (alebo Ako nakupovať anglické knihy)
Všetko o súťažení (alebo Ako súťažiť o knihy - a vyhrať)
O anglických knihách a Eurobooks.sk (alebo Čítanie v angličtine pre začiatočníkov)
O knižnej karme (alebo Prečo kupujeme knihy)

Ďalšie:


Knižná reťazovka
Zoznámte sa s: Hry o život
Zoznámte sa s: Nástroje smrteľníkov

Pre najnovšie informácie zo sveta kníh vrátane filmových spracovaní kníh nasledujte Bux4U na Facebooku

Spriateľte sa so mnou na Goodreads, ak si chcete o knihách pokecať viac :)