sobota 21. marca 2015

SÚŤAŽ O YA KNIHY V ANGLICKOM JAZYKU. Kto sa tešíííí? :)

Viete, kedy spoznáte, že máte krízu písania? Keď vám trvá pol hodiny, kým vôbec prídete na to, ako uviesť všeobecne ten najprimitívnejší článok na blogu - súťažný článok. Najprv som vám chcela písať o tom, ako som sa presťahovala a ako už bývam 3 týždne v novom byte s frajerom a až včera som si konečne mohla vybaliť kufor, lebo nám došla skriňa. Ale potom som si uvedomila, že vás to asi nebude zaujímať. A potom som si povedala, že no a čo a aj tak som našla spôsob, ako túto informáciu vopchať do článku. Takže vidíte, ešte stále mi to celkom ide, čo poviete? :D

No ale dobre, asi treba prejsť k veci. So zrušením spolupráce s hneď niekoľkými vydavateľstvami som zároveň prišla aj o hlavných sponzorov súťaží, takže mi chvíľu trvalo, kým sa u mňa znovu našlo niečo, o čo by ste si mohli (a chceli) zasúťažiť. Ale zas nie až tak dlho, len potom som tie knihy pri sťahovaní stratila a dnes som ich znovu našla.

Dúfam, že pre mnohých z vás bude cena atraktívna. Súťaží sa totiž o knihu, ktorá bola na Slovensku dosť úspešná a dokonca aj o jej pokračovanie, ktoré sa ešte len pripravuje. Stačí vám iba nadšenie pre čítanie anglických kníh, alebo aspoň túžba vyskúšať si prvýkrát čítanie v cudzom jazyku :)
HALF BAD od Sally Green

Nathanovi v žilách koluje dvojaká krv. Splodený zo zakázanej lásky medzi bielou čarodejnicou a najkrutejším a najmocnejším čiernym čarodejníkom uniká pred celým svetom. Mal radšej zomrieť pri narodení, ako si to želala rada Bielych čarodejníc. Nechceného polovičiaka čaká krutý osud. Pre večný boj medzi bielymi a čiernymi čarodejnicami bude žiť ako štvaná zver až do svojich sedemnástych narodenín. Vtedy sa rozhodne, na ktorú stranu skutočne patrí. Pod jednou podmienkou. Musí prijať tri dary a napiť sa krvi svojho predka, inak ho čaká smrť. Nathanova matka si však po jeho narodení siahla na život a o otcovi už dlhé roky nik nepočul. Nezostáva mu nič iné, len sa pokúsiť o nemožné – nájsť najobávanejšieho čierneho čarodejníka na svete. Ale ako, keď nemôže veriť ani svojej láske?


+ HALF WILD (pokračovanie knihy HALF BAD, na Slovensku vychádza 7.4.2015)

Až teraz som si uvedomila, ako dávno som už nepoužila Rafflecopter na organizáciu svojej súťaže. Takže ak tam nájdete nejaké bludy a nezrovnalosti, majte so mnou strpenie (a dajte mi vedieť) :D


Pravidlá:

 • Súťaž trvá od 21.3. do 31.3. 2015
 • Môžu sa jej zúčastniť Slováci aj Česi
 • Jeden výherca vyhrá obidve knihy :)
 • Výherca si musí výhru ustriehnuť (bude vyhlásená na FB začiatkom apríla). Ak sa o ňu neprihlási do 2 týždňov po vyhlásení výhercu, bude sa žrebovať znovu. 
 • A ďalej už neviem. Nehádajte sa, nepodvádzajte a nevypisujte mi, kedy vám príde kniha. Ešte sa mi nestalo, že by som výhru zabudla poslať, ale niekedy to proste nestíham urobiť hneď (a ešte som ani nezistila, kde tu mám v okolí nového bytu poštu :D). 

4 komentáre:

 1. Knihy vyzerajú skvele, zapojila som sa a možno sa na mňa usmeje šťastie :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. První díl si chválily kamarádky, a celou sérii i můj oblíbený booktuber :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Achjo, já soutěž objevím vždy zavčas! :D

  OdpovedaťOdstrániť