utorok 6. decembra 2011

GIVEAWAY: Vianočný knižný HOP


(Ak ste si sem prišli prečítať moju poviedku k Trissinmu Poviedkovému hopu, kliknite SEM)

Zdravím všetkých hopovačov aj nehopovačov!
Táto giveaway je súčasťou vianočného giveaway hopu, ktorý je pod taktovkou českej blogerky Syki. Vďaka nemu môžete od dnes až do 22.12 navštíviť až 16 blogov, ktoré pre vás majú prichystané súťaže o knižné ceny. Šancí na výhru je naozaj mnoho tak sa určite nezabudnite zapojiť všade :)

No a čo môžete vyhrať tu? Mám pre vás nachystané 3 ceny, aby si na svoje prišli aj tí, čo čítajú v angličtine a aj tí, ktorí dávajú prednosť domácej pôde :) Súťažiť môžete o VŠETKY TRI ceny, len to nezabudnite následne zaznačiť do formulára.

Cena #1 Prvý diel anjelskej série Pád, ktorá sa stala svetovým bestsellerom a mokrým snom všetkých milovníkov krásnych obálok :) Kniha je v slovenskom jazyku!
Anotáciu nájdete TU

Cena #2


Na tejto knihe si pochutia nielen mladí ale aj dospelí a vôbec všetci, ktorí majú radi trochu akcie a napätia.
Kniha je v slovenskom jazyku!
Viac si o nej môžete prečítať na stránkach Bux4U práve TU

Cena #3


Ak radi čítate po anglicky, mám pre vás krásnu knihu o láske, priateľstve a tajomstvách.
Kedysi dávno som ja sama túto knihu vyhrala a zrecenzovala a keďže je naozaj škoda, aby mi sedela doma na poličke a nikto iný nedostal šancu prečítať si ju, rozhodla som sa rozlúčiť sa s ňou a poslať ju niekomu ďalšiemu :)
Kniha je v anglickom jazyku!

Podmienky súťaže:

 • Súťaž trvá od 6.12 do 22.12
 • Výhercovia budú vyhlásení na Štedrý deň :)
 • Súťažiť môžete o všetky ceny, alebo len o tie ktoré vás zaujali najviac. Je to na vás.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť Slováci aj Česi
 • Výhercov kontaktujem prostredníctvom e-mailu
 • Nechcem to tentokrát príliš komplikovať, ale rada by som nejako vyjadrila vďaku tým, ktorí sa rozhodli môj blog nasledovať. Preto všetci nasledovatelia (starí aj noví) odo mňa získajú o 1 vstup do súťaže naviac. (stačí vám iba označiť príslušné políčko vo formulári a ja sa už o všetko ostatné postarám)
 • Pre vstup do súťaže vyplňte prosím nasledujúci formulár:

A teraz hop sa na ďalšie blogy :


7 komentárov:

 1. to sa máme zaregistrovať na každom blogu ???

  Aňa

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Registrovať sa netreba vôbec nikde. Formulár sa vypĺňa na každom blogu iný, lebo každý blog má inú súťaž o iné knihy.
  Ak máš na mysli nasledovanie, tak neviem ako je to na ostatných blogoch ale u mňa je to nepovinné. do mojej súťaže môžeš vstúpiť bez akejkoľvek registrácie či nasledovania. proste vyplníš formulár, odošleš a hotovo.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No, myslela som, že či treba vypĺňať formulár na každom jednom blogu :D

  Aňa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ahaaa :D Áno, áno, to, že vyplníš formulár u mňa ťa automaticky nezapisuje do všetkých súťaží na všetkých blogoch. Každý bloger robí súťaž nezávisle od ostatných, zmyslom blog hopu je, aby sme dali všetky odkazy dokopy a aby ste si postupne mohli prejsť všetky naše blogy a vybrať si, do ktorých súťaží sa zapojíte a do ktorých nie. Čím viac súťaží sa zúčastníš, tým väčšia šanca, že v niektrej budeš mať úspech :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. :D Aha, Ok ďakujem

  Aňa

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nemáš za čo, veľa šťastia :)

  OdpovedaťOdstrániť