pondelok 7. mája 2012

A výhercom sa stáva...

Moja nasledovateľská súťaž o knihu a podpísané vecičky Naprieč vesmírom skončila pred 2 dňami a je čas vyhlásiť výhercu.Predtým sa vám však ešte všetkým chcem raz poďakovať nielen za nasledovanie môjho blogu (do čoho som vás v podstate tak trochu prinútila :D) ale hlavne za čítanie a komentovanie. Viem, že to nebude znieť veľmi dôveryhodne, ale ja nezvyknem veľmi lipnúť na štatistikách, Google Analytics otváram tak raz za dva týždne a to väčšinou sledujem vtipné heslá, ktoré návštevníci zadali do googlu :) Čo však sledujem a čo je pre mňa veľmi dôležité sú komentáre, ktorých je v tomto momente na blogu šialené množstvo a to ma napĺňa strašnou blogerskou pýchou :)

V súťažnom formulári som sa vás opýtala na najlepšiu knihu, ktorú ste zatiaľ tento rok čítali. Okrem klasických odpovedí ako Hunger Games a Divergencia padali veľmi často knihy ako Les kostí a Pobrežie hrôzy od Carrie Ryan, Meno Vetra od Patricka Rothfussa ale dokonca aj slovenská dystópia Prežila som svet od Mirky Varáčkovej. Česi často spomínali sériu Kate Daniels.  Z anglických titulov som parkrát zazrela knihu Rules of Attraction od Simone Elkeles, Beautiful Disaster od Jamie McGuire alebo Nevermore Kelly Creagh. Okrem toho ste mi dali niektoré super typy a za to vám ďakujem :)

A teraz už prejdeme k výhercovi (ktorého meno ste si prečítali určite ešte na začiatku pred všekými tými mojimi kecami). Je ňou:

MoniQ

Moniq blahoželám, už som ju kontaktovala mailom a čakám na jej odpoveď. Vy ostatní nezúfajte, blížia sa ďalšie súťaže a aj v tejto chvíli môžete u mňa na Facebooku súťažiť o novinku Pod vražednou oblohou, na ktorú nájdete pri troche šťastia už zajtra na blogu recenziu.


4 komentáre:

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ďakujem veľmi pekne :)

  ani som neverila že by som mohla vyhrať práve ja a ešte viac ma to teší že je to práve tento blog, ktorý som objavila ako 1. a ktorý bol pri mojom čitateľskom začiatku :)
  Judit veľmi sa mi tvoj blog páči a prajem ti ešte tak najmenej 2x viac nasledovateľov ako máš teraz.

  Ešte raz veľmi pekne ďakujem a už sa na knihu veľmi teším :)
  a ešte viac ma to teší že to bolo presne na moje meniny :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Žijem v Spojených štátoch. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, tak jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

  OdpovedaťOdstrániť