Druhá várka medzinárodných obálok je tu, tentokrát sú to obálky k Frostbite.
Znovu budem rada, keď vyberiete ktorá sa vám páči úplne najviac a ktorá by vás na mieste odradila od kúpy knihy. Minulý týždeň na plnej čiare vyhrala Dánska obálka, tak si ju ešte raz pripomenieme:
No a teraz už nasledujú obálky k Frostbite :
Americká
Bulharská
Dánska
Grécka
Japonská
Nemecká
Ruská
Švédska
Talianska
Turecká
Edit: Prídávam Kórejskú dvojobálku a Portugalskú obálku
Portugalská
Kórejská
Neviem ako vy, ale ja mám z ruskej obálky totálnu hrôzu...
Zobrazujú sa príspevky s označením Frostbite. Zobraziť všetky príspevky
Zobrazujú sa príspevky s označením Frostbite. Zobraziť všetky príspevky
sobota 6. novembra 2010
utorok 2. novembra 2010
VA: Vampire Academy #2 - Výroky
Asi tak 5 minút som si dnes myslela, že bola zverejnená prvá kapitola Last Sacrifice, no bohužiaľ to bol len planý poplach...škoda lebo by sa zišli nejaké novinky ohľadom poslednej knihy. Vyzerá to tak, že tentokrát nedostaneme video teasery k Last Sacrifice, ako tomu bolo u Spirit Bound (vydavateľstvo každý týždeň uverejnilo nejakú vetu z knihy na you tube a všetci sme hádali, kto ju asi povedal).
Zasa sa nachádzam v štádiu, kedy nemám toľko času, koľko by som si predstavovala a tak si ešte budete musieť na nejaké tie schopné články hodné vašich návštev počkať.
Dnes však aspoň takto na jeden šup zverejním miesto pre výroky z Frostbite - ktorým budú komentáre k tomuto príspevku a opäť si budete môcť herecky obsadiť jednú z VA postáv.
Minulotýždňové vydanie výrokov malo dosť veľký úspech, ešte teraz si niekedy chodím čítať vaše komentáre, lebo sme zvládli vytiahnuť z celej knihy the best of the best. Dúfam že aj tentokrát si všetci dáte záležať :)
Znovu sa ospravedlňujem tým dievčatám, ktorým som upravovala komenty. Ja som si začala za pochodu meniť pravidlá a vznikol z toho menší chaoz.
Tak ešte raz a naposledy, tentokrát definitívne pravidlá:
V komentároch k tomuto príspevku môžete teda uverejňovať výroky z 2. časti VA - Frostbite/Mrazivý Polibek
Zasa sa nachádzam v štádiu, kedy nemám toľko času, koľko by som si predstavovala a tak si ešte budete musieť na nejaké tie schopné články hodné vašich návštev počkať.
Dnes však aspoň takto na jeden šup zverejním miesto pre výroky z Frostbite - ktorým budú komentáre k tomuto príspevku a opäť si budete môcť herecky obsadiť jednú z VA postáv.
Minulotýždňové vydanie výrokov malo dosť veľký úspech, ešte teraz si niekedy chodím čítať vaše komentáre, lebo sme zvládli vytiahnuť z celej knihy the best of the best. Dúfam že aj tentokrát si všetci dáte záležať :)
Znovu sa ospravedlňujem tým dievčatám, ktorým som upravovala komenty. Ja som si začala za pochodu meniť pravidlá a vznikol z toho menší chaoz.
Tak ešte raz a naposledy, tentokrát definitívne pravidlá:
- áno, do komentov môžete písať VŠETKO, týkajúce sa DANÉHO DIELU
- dohodli sme sa, že nie je bytostne dôležité, aby ste písali na ktorej kapitole sa nachádzate alebo či to už máte prečítané, ale pomôže to v zorientovaní sa. Keď to neurobíte, nič sa nedeje. Ja som to pôvodne vymyslela ako náhradu za označovanie spoilerov, ale časom som zistila, že to označenie by tam jednoducho predsa len byť malo. Tu potom vznikol spomínaný chaos.
- takže vás porosím, aj keď platí, že môžete písať o hocičom, akonáhle je to niečo, čo prezrádza dôležitý okamih z knihy ktorú práve preberáme, označte to slovom SPOILER
- v diskusiách NIE JE povolené prezradiť niečo, čo sa odohrá v ďalších častiach. Na to dostanete samostatnú diskusiu
- V príspevkoch kde uverejňujeme výroky žiadne pravidlá o spoilerovaní neplatia. Čítanie výrokov je na vlastnú zodpovednosť a preto odporúčam tým, ktorí ešte knihu nečítali aby sa im vyhli.
V komentároch k tomuto príspevku môžete teda uverejňovať výroky z 2. časti VA - Frostbite/Mrazivý Polibek
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)













