piatok 20. júla 2012

A výhercami sú...

Ahojte, dnes mám pre vás na pláne viac než 1 článok, takže tento bude veľmi rýchly a stručný.

Je na čase vyhlásiť dvoch výhercov mojej česko-slovenskej súťaže o knihy Polibek pro Annu (pre jedného slovenského súťažiaceho) a Ohnivá (pre jedného českého súťažiaceho).
Keďže obidvaja výhercovia vstúpili do súťaže cez ich FB konto, k menu a začiatočnému písmenu priezviska prikladám aj začiatok mailovej adresy, aby nedošlo k nedorozumeniu.

A výhercami sú:

Magda K. 
(e-mail: magdalena.klem...) ktorá získava knihu Polibek pro Annu

a

Veronika P. 
(e-mail: littlemermaid...) ktorá získava knihu Ohnivá

Výherkyne som už kontaktovala, prosím aby mi odpovedali do 72 hodín, inak budem nútená losovať znovu.

Ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili, vítam nových nasledovateľov a teším sa na písanie si s novými priateľmi na Goodreads :) Nezabúdajte, že do konca mesiaca prebieha na mojom Facebooku súťaž o knihy Blood Red Road a Where She Went. Stačí lajknuť stránku a vyplniť súťažný formulár.

2 komentáre:

  1. Žijem v Spojených štátoch. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, tak jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

    OdpovedaťOdstrániť