pondelok 3. septembra 2012

UKÁŽKA: E L James - Päťdesiat odtieňov sivej

Dnes vám moji milí ponúkam niečo, čomu určite neodoláte :) Je to HOT, takmer každý už o tom počul a mnohí z vás si to chcú prečítať, aj napriek tomu, že to vôbec nemusí byť vaša šálka kávy. Nuž, Fifty Shades of Grey si jednoducho nedokážu pomôcť. Nemôžu za to, že sa o nich všade šepká...Ešte pred tým, než sa začítate, mám tu pre vás niekoľko oznamov:

 • Ak si Päťdesiat odtieňov sivej predobjednáte už teraz priamo na stránke spoločnosti Albatros Media, získate na knihu 25% zľavu. Viac informácií TU.
 • Kniha je určená pre dospelých! Tým nechcem naznačiť, že to máte zakázané čítať, len vás nechcem zbytočne popliesť, nakoľko väčšinou na mojom blogu nájdete young adult veci. Všetko je na vašom zvážení :)
 • Ukážku som si v rýchlosti prešla a síce vám po jej dočítaní bude poriadne horúco, no nie je to, myslím si, nič také, čo by si nemohol prečítať každý. 
 • Ak vás zaujíma, čo si o knihe myslím ja, čo od nej približne môžete očakávať a či je to niečo pre vás, môžete si prečítať aj môj starší článok
 • Ukážka je pôvodne zverejnená na stránke spoločnosti Albatros Media a ja som ju na svojom blogu zverejnila s jej súhlasom.
UKÁŽKA: Päťdesiat odtieňov sivej

3 komentáre:

 1. uau, páči sa mi ten štýl akým je kniha písaná :-) a zatiaľ to nevyzerá až tak škandalózne, tak som zvedavá :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tešíme sa aj my a dúfame, že čitateľky a čitatelia budú spokojní :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Žijem v Spojených štátoch. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, tak jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

  OdpovedaťOdstrániť