piatok 16. novembra 2012

Halloweensky knižný hop: VÝHERCOVIA!


Takžeeee...

S menším oneskorením slávnostne vyhlasujem výhercov súťaže, ktorá sa uskutočnila vrámci Halloweenskeho knižného hopu pod organizačným vedením Vendei z Vendea's Dream World of books.

Ceny do súťaže venovala spoločnosť Albatros Media, ktorej ďakujem v mene seba aj v mene šťastných výhercov :)

Mimochodom vaše nápady na kostýmy boli geniálne! Ešte že som neplánovala vyberať výhercu na základe najvtipnejšej odpovede, lebo neviem, ako by som sa z tejto úlohy vysomárila :)

Žrebovala som z takmer 2000 vstupov!!! A tu sú mena dvoch "vyvolených" :


Čerstvú YA novinku, knihu Črepiny duší od Mary Lindseyovej získava:

Anna KulhányováKnihu, o ktorej sa všade hovorí, Päťdesiat odtieňov sivej od E L James, získava:

Evelin Kiss

Výherné maily budem posielať cez víkend, ak ste sa však našli medzi výherkyňami, môžete mi už teraz poslať vašu poštovú adresu na mail myalternativeworld@gmail.com.

Dievčatám blahoželám, ostatní klasika nezúfajte, za chvíľu spúšťam ďalšiu súťaž :)

3 komentáre:

  1. o môj bože pane na nebi, to nemyslíš vážne 8_)
    Ďakujeeem 8_)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Žijem v Spojených štátoch. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, tak jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

    OdpovedaťOdstrániť