nedeľa 4. novembra 2012

Súťaž o Nadpozemskú: VÝHERCOVIA!

Prišla som k vám zvestovať výhercov októbrovej súťaže o knihu Nadpozemská a ďalšie dve bonusové knihy, ktoré môžete získať vďaka tomu, že ste mi na blogu aj Facebooku pomohli dosiahnuť 300 nasledovateľov. Obrovská vďaka!

Aby som dlho nezdržiavala, tu sú mená šťastlivcov.

Hlavnú cenu, knihu Nadpozemská od Cynthie Hand, ktorú do tejto súťaže venovala spoločnosť Albatros Media získava:468. Petra Lililnie R.


Prvú bonusovú cenu, ktorou je kniha Smaragdový atlas od Johna Stephensa získava:


780. Ninka Ninč L.


Druhú bonusovú cenu, ktorou je kniha Čas anjelov od Anne Rice získava:


1. Hana B. (mail začína ako hana-hanaka...)
--> inak všimnite si, že Hanin výherný vstup má poradové číslo 1 z 801 :D 

Výherkyne budú v priebehu dnešného dňa kontaktované prostredníctvom mailu, ale v prípade, že si tento výherný post prečítate skôr, než sa vám ozvem, neváhajte ma kontaktovať na myalternativeworld@gmail.com spolu s údajmi, kam mám vašu výhru zaslať. 

Ak ste zasa raz nevyhrali (ja viem, už to časom môže liezť riadne na nervy, poznám ten pocit), uistite sa, že ste vstúpili aj do najnovšej súťaže, ktorú som usporiadala vrámci Halloweenskeho knižného hopu a v ktorej môžete vyhrať knihu Päťdesiat odtieňov sivej alebo Črepiny duší. Good stuff. Súťažiť môžete TU.

5 komentárov:

  1. nie, nevyhrala som ... žiadne prekvapenie :D Gratulujem viťazkám

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Páni, mockrát děkuju! ^^ Jinak jsem ti psala e-mail, protože jsem formulář vyplnila přes e-mail, ke kterému jsem zapomněla heslo... Takže jsem psala z nového, BartlovaHana98@seznam.cz. Omlouvám se za takový zmatek. :D

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Gratulujem výherkyniam:)

    OdpovedaťOdstrániť
  4. Žijem v Spojených štátoch. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, tak jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

    OdpovedaťOdstrániť