pondelok 27. februára 2012

Čo nás čaká a neminie...V MARCI

...Pretože v našom svete je hrozne dôležité vedieť, že stále sa je na čo tešiť :)

MARCOVÝ DEBUT

Aimee Agresti - Illuminate


Každý mesiac so sebou prináša bohatú nádielku začínajúcich sérií nových autorov. Väčšina z nich je na prd, ale aspoň má peknú obálku. Na marec som vybrala prototyp týchto "skvostov", knihu Illuminate, čoby prvý diel série Gilded Wings. Hlavnou hrdinkou je školská outsiderka Heaven, ktorá sa dostane na prestížnu stáž v Chicagu. Žiť a pracovať musí v luxusnom hoteli, ktorý vlastní podivná rodina, obchodujúca s ľudskými dušami.

Čo kniha sľubuje: hrdinkinu cestu za osamostatnením sa, luxus, romancu s jedným z hotelových vedúcich,
Moje očakávania: ak to bude lepšie, než bežný priemer, budem veľmi prekvapená a pochybujem, že budem mať čas prečítať si ju
Vychádza: 6.3.

MARCOVÉ OČAKÁVANIE

Claudia Gray - BalthazarVšetci, čo poznáte sériu Akadémia Evernight a vrámci nej Biancu, Lucasa a Balthazara, môžete sa tešiť na spin-off knihu, ktorá sa bude viac venovať práve chudákovi Balthazarovi a jeho zatiaľ veľmi úbohému milostnému životu (s dôrazom na zatiaľ). Balthazar je ten typ hrdinu, ktorý je v jednej sérii tretie koleso na voze len aby sa v zápätí stal stredom pozornosti série inej. V knihe sa bude riešiť jeho minulosť, jeho neposlušná sestra a jeho vznikajúci románik s človekom, ktorý kedysi navštevoval akadémiu - Skye Tierney.

Čo kniha sľubuje: veľa Balthazara, veľa romance a možný happy ending pre nášho obľúbeného hrdinu
Moje očakávanie: pravdu povediac dosť veľké, tak dúfam, že ma po jej dočítaní neporazí
Vychádza: 6.3.

MARCOVÉ POKRAČOVANIE

Bree Despain - The Savage Grace (A Dark Divine #3)Prvá kniha bola lepší priemer, polovica druhej hnoj a druhá polovica druhej ma skoro usmrtila počtom šokov a svojou úžasnosťou. The Savage Grace je posledný diel série takže aj keby opekané sople padali tak už si to dajak prečítam.

Čo kniha sľubuje: ťažkú voľbu, záverečný boj a vyvrcholenie ľúbostného príbehu Daniela a Grace
Moje očakávania: sériu beriem s veľkou rezervou, ale teším sa :)
Vychádza: 13.3

MARCOVÝ VÝBER

Kristen Hubbard - WanderloveZo všetkých marcových anotácií ma najviac oslovila anotácia na contemporary YA romancu autorky Kirsten Hubbard o dobrom dievčatku, ktorá sa na akcii zvanej Global Vagabond  chce priučiť troche nezávislosti a vystrájania ale omylom sa prihlási na zlý výlet, plný nudných dospelých ľudí v strednom veku. Ešte že stretne Rowana, bad boya, ktorý sa naopak snaží správať prvý raz v živote slušne. Jeeej!

Čo kniha sľubuje: trochu hĺbavosti, trochu zábavy a celkom slušne vyzerajúcu romancu
Moje očakávania: úplne som hotová z anotácie a kniha má zatiaľ vysoké hodnotenie čiže...teššííím!
Vychádza: 13.3.

MAREC NA SLOVENSKU

Andrea Cremerová - Krvavá ruža (Nočný tieň #3)Asi jedna z najočakávanejších kníh vychádzajúcich v marci na Slovensku je Krvavá ruža od Andrei Cremerovej. Jedná sa o posledný diel série a v USA už vyvolala kvôli svojmu záveru mnoho pobúrenia a sĺz. Ktovie prečo.

Čo kniha sľubuje: veľké rozuzlenie, odpovede na mnohé otázky, Callino ultimátne rozhodnutie: Ren alebo Shay?
Moje očakávania: neviem, netuším. ešte som neprečítala dvojku, takže neviem, čo čakať od trojky ale mám ciťák, že so záverom nebudem spokojná....
Vychádza: 27.3.

5 komentárov:

 1. Judit!!! Opekané sople!! fuj!!! ale inak je to super rubrika :D rozhodne v nej pokračuj :P

  OdpovedaťOdstrániť
 2. 3 cast smecky mam precitanu a teda koniec necakany necudujem sa rozpoltenym nazorom

  OdpovedaťOdstrániť
 3. 3 cast smecky mam precitanu a teda koniec necakany necudujem sa rozpoltenym nazorom

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Žijem v zjednotenom štáte. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, takže jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

  OdpovedaťOdstrániť