piatok 17. februára 2012

Lovu zdar!

Vítam vás na 4. loveckom dni, tentokrát na mojom blogu :) Ako vám to zatiaľ ide? Dostávame veľa vyplnených formulárov, takže alebo máte úžasný prehľad v YA literatúre, alebo ste takí skvelí pátrači.

Včera ste sa na tento blog dostali prostredníctvom odkazu u Luc a hľadali ste článok, ku ktorému vás mala doviesť indícia: Vitajte v kráľovstve Hvozdov. Kráľovstve plnom krásnych stvorení - oblúd. A kde sa ukrýval formulár? No predsa v recenzii na knihu Ohnivá od Kristin Cashore!

A tá dnešná indícia znie:

Zmámilo ma letnou láskou moje krásne letné dievča,
letné chvíle chvíle s letnou vôňou spája krásne letné dievča,
rád by som s ním zimu strávil, ale zohriať letné dievča
nemám dosť síl, neochránim pred zlým mrazom letné dievča.

Áno, celé toto je jedna indícia :) Viete, o akú knihu sa jedná? Vyberte sa na Saškin blog a poľujte, lovte.

Veľa šťastia!

1 komentár:

  1. Žijem v zjednotenom štáte. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, takže jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

    OdpovedaťOdstrániť