utorok 14. februára 2012

Lov sa začína! (Poďte s nami súťažiť)

Lebo je dnes Valentína a lebo vás máme radi, pripravili sme si pre vás s mojimi spolublogerkami netradičnú súťaž o tradične skvelé ceny. Pri jej zdolávaní budete musieť zapojiť svoje mozgové závity, využiť všetky vaše dostupné znalosti o knihách, o ktorých sa na našich blogoch píše a v neposlednom rade precvičiť svoju vynaliezavosť.

Predstavujeme vám:Na rozdiel od Bellatrix, my nebudeme poľovať na Harryho, ale na súťažné formuláre, ktoré vám pomôžu vyhrať jednu (alebo aj viac) z úžasných cien. Čakajú vás 2 týždne plné indícií a zábavy na ktorých konci môžete vyhrať nasledujúce knihy:
Kam ďalej s touto informáciou? V prvom rade navštívte Saškin blog, kde sa dozviete všetky potrebné veci, vrátane pravidiel. Ak niečomu nebudete rozumieť, nebojte sa zanechať komentár. V druhom rade vám veľmi silno odporúčam nasledovať naše Knižné ÚSB na FACEBOOKU, kde sa každý deň dozviete, na ktorom blogu sa odštartuje denný lov. Dúfam, že počas súťaženia si užijete minimálne toľko zábavy, koľko sme si užili my, keď sme pre vás vymýšľali indície :)

Lovu zdar!

1 komentár:

  1. Žijem v zjednotenom štáte. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, takže jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

    OdpovedaťOdstrániť