sobota 18. februára 2012

Exkluzívne: Ukážka z knihy KATASTROFA (Údolie #2)!

Nemám vôbec tento víkend čas na nič ale toto som si jednoducho nemohla nechať až na neskôr. Predtým, než vám predstavím ukážku z knihy, na ktorú určite čakajú všetci fanúšikovia Hry od Krystyny Kuhn sa chcem dopredu ospravedlniť, ak by som náhodou budúci týždeň na blog nič nepostla. Začínam školu a prvý týždeň je vždy taký jednak spamätávací a jednak ešte len zisťujem, ktoré predmety môžem flákať a ktoré nie, tak musím chodiť na všetky :D Hej a ešte taký menší detail, že možno nebudem mať vôbec alebo len obmedzený prístup k internetu. Ale to len ten prvý týždeň. Potom sa všetko vráti do normálu. No. Ok. A teraz už na podstatnejšie veci:

Vďaka vydavateľstvu Slovart pre vás mám úryvok obsahujúci dve kapitoly z knihy Katastrofa, ktorá je druhým dielom detektívno-mysterióznej young adult série Údolie. Tak ak budete mať trochu víkendového oddychu, môžete sa začítať :) Ak ste ešte náhodou nevideli tú krásnu obálku, môžete sa najprv trochu pokochať:


Krystyna Kuhn - Katastrofa (Ukážka)

Tešíte sa už? :) Podľa mňa bol ten koniec jedničky úplne skvelý takže Katastrofy sa neviem dočkať.

1 komentár:

  1. Žijem v zjednotenom štáte. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, takže jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

    OdpovedaťOdstrániť