nedeľa 18. marca 2012

Znovu súťažíme!

Nebola som nikdy Facebookový človek a ani teraz nie som. Ale. Odkedy som si založila FB stránku môjho blogu, podstatne som si uľahčila život, nehovoriac o tom, že nemusím tvoriť samostatné články pre každú menšiu informáciu, ktorú sa dozviem a aj napriek tomu som schopná aktualizovať.

Sledovať My Alternative World of Books na FB v konečnom dôsledku nemá až taký veľký zmysel. Všetky podstatné informácie sa skôr či neskôr dozviete ak navštevujete môj blog. Pre mňa je to ale spôsob, ako s vami lepšie komunikovať, ako získavať vašu spätnú väzbu, ako zisťovať, o čom chcete čítať alebo čo vám naopak už lezie na nervy. Na otázky položené na FB som vám schopná rýchlejšie odpovedať, lebo ich skôr zaregistrujem.

Čiže aby som prešla k veci, čím viac vás mám na Facebooku, tým viac je pre mňa blogovanie zábavnejšie, zaujímavejšie a dynamickejšie. A preto som sa rozhodla jednak poďakovať všetkým, ktorí už stlačili tlačidlo 'Páči sa mi ' a jednak navnadiť aj ostatných, aby sa pridali :)

Každý mesiac sa pre vás budem snažiť nachystať súťaž o knihu, ktorá poputuje jednému šťastnému nasledovateľovi FB stránky. Ako som už spomínala aj na Facebooku, nebude to na úkor ostatných súťaží ktoré mám pre vás pripravené tu na blogu, takže ak ma nebudete nasledovať neznamená to, že už nikdy nebudete mať šancu nič vyhrať :)

Tento mesiac sa súťaží o knihu Vanished od Meg Cabot. Je to vlastne dvojkniha, obsahujúca prvé dva diely série 1-800-Where-R-You, o ktorej som trochu tajnostkársky písala v TOMTO ČLÁNKU.


Tohtomesačná FB súťaž je jediná, ktorú takouto formou propagujem na blogu a robím to preto, aby nikto neostal neinformovaný :) Ak máte záujem o tie ostatné, budete si ich musieť ustriehnuť. Čo sa týka ostatných súťaží na blogu, mám pre vás doma prichystané nejaké super slovenské knihy a spolu s Triss pre vás pripravujeme aj jednu skvelú akciu, ktorá bude tiež štedro zakončená :)


1 komentár:

  1. Žijem v zjednotenom štáte. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, takže jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

    OdpovedaťOdstrániť