utorok 17. januára 2012

Nenechajte si ujsť: Fantastický rok 2012 na Little Ramblings

Viem, že ma teraz budete neznášať, ale vezmem na seba to riziko a skromne vám oznamujem, že som dnes dorazila poslednú skúšku a mám pred sebou neuveriteľný MESIAC nechodenia do školy, neučenia sa, nevstávania skoro ráno a hlavne MESIAC ničím nerušeného čítania a blogovania.

A hneď ho začínam týmto nanajvýš úbohým (úbohým v zmysle dĺžky, nie obsahu - aby sa so mnou Luu neprestala kamarátiť :D)  článkom, ale bohužiaľ sa ešte stále nachádzam na internáte v Brne kde neexistuje niečo ako vysokorýchlostný internet, namiesto toho je spojenie so svetom poháňané čisto silou vôle tu ubytovaných študentov. Čiže dnes len tak, stroho a hneď čo zajtra dorazím domov a trochu sa znormalizujem tak postnem niečo úžasné alebo aspoň niečo, čo bude mať viac pekných obrázkov.Ešte stále to niekto číta? Keď hej, tak vám chcem dať do pozornosti Luuin blog Little Ramblings a Luuin megaprojekt (asi prvá vec, čo si skutočne zaslúži nazývať sa projektom) FANTASTICKÝ ROK 2012. Každý mesiac je venovaný nejakému tématickému celku, od víl a anjelov cez upírov až po historické knihy či horory. A čo je úplne najlepšie? Že sa tam čas-od času objaví aj môj článok! Nie, nie, robím si srandu. To najlepšie sú mesačné súťaže, moje články sú až druhé najlepšie.

A teraz vážne, počas celého roka 2012 si na Little Ramblings nájdete okrem súťaží a hosťovských článkov aj plno skvelých recenzií a lá Luu, článkov, ktoré vám povedia niečo viac o vašich obľúbených YA žánroch, videá a iné úžasné veci.

Henten obrázok vyššie je mimochodom dôkaz, že zázraky sa dejú. Dostala som ho sem v pote tváre a myslím, že zajtra kvôli tomu budem spať o hodinu dlhšie aby som načerpala stratenú energiu. 4 komentáre:

 1. ty si už skončila??? 8( závidím!!!! 8DDD lubi sa mi tvoje opisanie internatneho internetu 8DDD aspon ze uz teraz mas cas...8)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mne sa zas páči tvoje slovné spojenie internátny internet :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Stav sa, že si ten Fantastický rok ujsť nenechám :D
  A bez debaty, to najlepšie sú hosťovské články ;D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Žijem v zjednotenom štáte. Pred dvoma rokmi som sa oženil s dámou menom Melena, mali sme spolu dve deti, boli sme veľmi šťastní, že sme manželia, takže keď cestujem na služobnú cestu do Brazílie, strávil som v Brazílii 1 rok. môj druh podnikania, ja a moja žena sme sa neustále rozprávali po telefóne, rozprávali sme sa na internete, nikdy som nevedel, že ma moja žena začala podvádzať tým, že som chodil so svojím priateľom zo starej školy menom Mark, nikdy som nevedel, že niečo ide zle, kým som sa nevrátil z mojej cesty, potom sme s manželkou začali mať problémy, chodí von a vracia sa neskoro v noci, zmenila sa zvláštnym spôsobom, ktorý som nevydržal, snažil som sa urobiť všetko pre to, aby som ju potešil, ale to zhoršilo sa, takže jedného dňa odišla z domu a už sa nevrátila, pokúsila som sa ju osloviť, ale nijako som sa k nej nedostala, nikdy som nevedela, že cestovala so svojím novým milencom, ktorým bol Mark, veľmi som ju chcela kvôli deťom, ktoré ona odišiel pre mňa a pretože som ju tiež tak veľmi miloval, kvôli zlomeniu srdca, do ktorého ma dala, som vošiel hľadanie skutočného čarodejníckeho kúzla Bol som dvakrát podvedený kúzelníckym čarodejníkom, ale nikdy som pri hľadaní neochabol, pretože chcem šťastný život so svojou ženou, takže jedného rána som videl svedectvo o čarodejníckom kúzle Dr. Adeleke, takže som ho kontaktoval cez whatsapp : (+27740386124) a na e-mail: (abba5019@gmail.com) na moje najväčšie prekvapenie urobil pre mňa život opäť mužným, moja žena sa vrátila ku mne, vzal som ju späť a ja som teraz s manželkou vyrovnaný kúzelníkom

  OdpovedaťOdstrániť