streda 17. novembra 2010

LAST SACRIFICE TEASER #2

Tak som  si prečítala vaše doterajšie návrhy na články a veľmi vám za ne ďakujem. Bohužiaľ väčšinu z nich by malo význam realizovať až po dočítaní všetkých častí aby som znovu nemusela z diskusií niekoho vylučovať. Takže nebojte sa, článok o Lisse a Christianovi je už v štádiu príprav. Rovnako môžete očakávať samostatný článok na tému Dimitri vs. Adrian :) Čo sa týka záporných charakterov, tých budem môcť tiež spracovať, až keď budem mať znovu prejdené všetky knihy aby som na nikoho nezabudla.
Čo som však vymyslela na základe jedného vášho nápadu je, že od teraz až do konca súťaže môžete očakávať, že na blogu z času načas zverejním otázku, týkajúcu sa ktorejkoľvek doteraz čítanej knihy (niečo na spôsob doterajších otázok týždňa, len trochu ťažšie a viac na hľadanie a rozmýšľanie). Kto prvý do komentárov napíše správnu odpoveď, dostane odo mňa 3 body. Odpoveď na otázku sa možno nebude výsostne týkať VA, ale tieto knihy budú mať dôležitú úlohu v jej hľadaní.

Tak a teraz to hlavné, po ďalší teaser k Last Sacrifice si môžete ísť sem (hľadajte v komentároch):
LAST SACRIFICE TEASER #2

pozn. veta ako vždy nie je spoilerová a môže si ju prečítať každý (je označená hrubo). Všetko ostatné v komentároch sú však spoilery, tak sa im vyhnite.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára