utorok 30. novembra 2010

VA: Rose Hathaway Trailer ako oškodnenie?

Tak vo vydavateľstve sa nás rozhodli vyviesť z mizérie a keď už sú tie "technické problémy" so zverejnením prvej kapitoly, rozhodli sa aspoň posunúť zverejnenie Rosinho traileru na dnešnú noc. Zajtra ráno by ste si ho mali nájsť v tomto poste.
Osobne si myslím, že nebyť úniku prvých 4 kapitol, už dávno by bola tá prvá vonku. Teraz akonáhle ju zverejnia, bude jasné či tie tri ďalšie sú pravé alebo falošné a viem si predstaviť, že to pre nich nie je veľmi priaznivá situácia.
Každopádne, aspoň dostaneme ďalší nič nehovoriaci trailer. Juch, juch.

*UPDATE
Pchajú sa nám riadne teraz :) 
TU si môžete stiahnuť nejaké tie pekné Last Sacrifice wallpapers na svoju plochu aby vám  každý deň pripomínali, že už chcete čítať tú porazenú knihu a nemôžete.

*UPDATE 2
Tak a je to zas hrozne veľa hovoriaci trailer...OBSAHUJE SPOILERY AK STE NEČÍTALI SPIRIT BOUND!

16 komentárov:

 1. Hneď som si myslela, že tie ich "technické problémy" sú len o tom, že unikli tie kapitoly :D Takže Rose trailer? Akože zase to kráska-zviera-vrah? :P

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já si nemůžu pomoct, ale ty wallpapery mi teda nic neříkají... -.-

  A nevím, jestli přežiju ještě další trailer s vrahem na konci :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten trailer je docela děsivej! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Noo vyzerá to tak, že Rose bude mať, ehm, problém.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Uáá, proč tohle dělají?
  Je moc hezká, že Richelle tvrdí, že nám to bude dávat smysl až po přečtení, ale k čemu nám to pak bude? :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. aaaaaaaaaaaa, prečo tam operujú niekoho?! ERROR...

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Co jsem si odnesla z dnešního traileru: Rose je bojovnice a proto si našla nového koníčka a to horolezení. Byla odhodlaná zdolat všechny osmitisícovky, jenomže spadla a museli ji operovat. Tudíž jí udělili amnestii. I když tedy královnu zabila, mohla žít šťastně až do smrti.
  Má někdo lepší teorii korespondující s tímto trailerem?

  OdpovedaťOdstrániť
 8. xDDD Mala by si si čeknúť, nakoľko tie figúrky u Dimitriho korešpondujú s európskymi veľhorami, a túto teóriu už nič nevyvráti xD

  OdpovedaťOdstrániť
 9. :DDD a ten stan má tiež taký outdoorový nádych :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tolik velehor asi v evropě nenajdu, sakra.. To s těma osmitisícovkama beru zpět, cokoli nad tisíc postačí.
  To s těma figurkama je jinak snadné, ve volných chvílích hrají v základním táboře ve stanu s Dimitrim člověče nezlob se. Tady mě musí doplnit Juditka se svou teorií o tom, jak nechává Dimirti Rose vyhrávat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Ten triailer mi moc nepomohol ale som zvedavá kto mohol byť ten bojovník. Gratulujem výhercovi :D trochu oneskorene ale dostala som sa sem až teraz. Som rada že sa stále držím a ani kútikom oka som nepozrela do príspevku s prvou kapitolou. Nemyslela som že to vydržím tak dlho a dúfam že vydržím až do vydania celej knihy. Kikus
  PS: musím sa na konci komentu stále podpisovať?

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Víte co, to vaše rozebírání teaserů je výborné :D Měly byste společně vydat článek jen s možnými nemožnými spekulacemi a propojením všech videí :D Tohle by se mi tedy líbilo mnohem víc!

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Seesen: Idem hneď na to, len zverejním článok čo píšem :)

  Kikus: Nie už nemusíš ak ti nevadí, že nebudeme vedieť kto si;)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Nikdy neprestane udivovať každého, kto hľadá jeho pomoc. Je nepochybne najlepší so svojimi magickými silami. Ďakujem vám veľmi pekne za to, že ste sa vrátili po 5 mesiacoch rozchodu so svojou bývalou priateľkou. WhatsApp Lord Zakuza na +1 740-573-9483 za to, že je veľkým a mocným kúzelníkom, ktorému dôverujem. Aj v tejto nedávnej pandemickej kríze na celom svete sa pánovi Zakuzovi podarilo priviesť späť moju bývalú priateľku do 48 hodín so silnou mágiou po zaplatení predbežného poplatku vo výške 370 EUR, aby získal potrebné veci na to, aby svoju prácu vykonal a potom, čo on skončila, moja bývalá priateľka sa ku mne vrátila do 48 hodín a dnes sme jednoducho sami najlepšími. S Lordom Zakuzom môžete komunikovať prostredníctvom linky WhatsApp na čísle +1 740-573-9483, aby ste dostali akúkoľvek pomoc vo vašich vzťahoch / manželstvách.

  OdpovedaťOdstrániť